Çıralı Natural Life Bungalows Hotel ailesi olarak dünyanın en güzel plajında, el değmemiş ve eşsiz doğasında, huzur bulduğumuz havasında kaliteyi güveni huzuru mavinin en mavisini ve yeşilin en yeşilini sizlere sunmak için kapılarımızı siz sevgili dostlarımıza açıyoruz. Geçmişten bugüne kadar 10 yıllık tecrübemizle ve samimiyetimizle bir aile ortamında sizlere hizmet etmek için misafirimiz olacağınız günleri iple çekiyoruz.

Tek amacımız kaliteli ve temiz hizmet sloganı ile siz değerli dostlarımızı büyük şehir ve büyük otellerin gürültülü samimiyetsiz ortamlarından uzaklaştırıp sessiz huzurlu muhteşem bir doğa ile baş başa bırakmak.

Tesisimiz oda kahvaltı ve akşam ve öğle yemeği için A La Carte (uygun fiyatlarla) hizmet vermektedir. Kahvaltıda her gün değişik hamur işleri, yöresel reçeller, omlet, yumurta seçenekleri özenle sunulmaktadır.

Otoparkımız mevcut olup tesisin açık kapalı tüm mekanlarında ücretsiz Wi-Fi kullanılabilir.

Havaalanı veya herhangi bir noktadan tesisimizle irtibata geçip ücretli transfer yapılabilmektedir.

Tesis lokasyon bilgileri

Antalya Kemer Çıralı'da konumlanmaktadır.

Sahil

Çıralı Sahili'ne 500 m mesafede olup bisiklet veya araç ile 5 dakikada, yaya olarak 10 dakikada ulaşılmaktadır. Tesisimiz bünyesinde denize gitmek için ücretsiz ve ücretli bisikletlerimizi kullanabilirsiniz.